veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1880] [1881] [1882] [1883] [1884]
kavel: 1882 verkocht € 200.00

[Zero movement] Ewerdt Hilgemann (1938-)

Book six 'progressive integration of two grids'. No. G 1974 series 174/2 nos. 1-12. 30 x 30 cm. Nummer 2 van een oplage van 10 exemplaren, uitgave Galerie Swart, Amsterdam, gesigneerd door de artiest. Map met titelblad en 12 preegprints van Hilgemann.