veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1803] [1804] [1805] [1806] [1807]
kavel: 1805 verkocht € 60.00

Gabrielle Ferrand (1887-1984). Vijf tekeningen: (1) (Marktkraam).

Tekening in zwart krijt, 33 x 25 cm., met vele aanwijzingen voor het kleurgebruik bij verdere uitwerking van het onderwerp.
(2-4) (Gebruiksvoorwerpen en instrumenten). Drie studiebladen met 18 kleine tekeningen in zwart krijt, één blad deels met aquarel ingekleurd, alle met bladmaat 26,5 x 20,5 cm. en met bijschriften m.b.t. de herkomst (o.a. Batavia, Java, Borneo, Bali, Makassar en Boegineezen). En met (5) nog een tekening van een jongetje met mondharmonica (gedateerd 1921, beschadigd) en toegevoegd (6) een tekening van een Javaanse danser gesigneerd "Chavannes" (gedateerd 1949). (totaal 6)