veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1805] [1806] [1807] [1808] [1809]
kavel: 1807 € 100 - € 200

Theo Bitter (1916-1994). Acht bladen: (1) (Vrouw aan de waterkant met twee vissen).

Tekening in potlood, 27 x 22 cm., gemonogrammeerd rechts onder.
Op een dubbelgevouwen blad met defecten die de tekening niet beïnvloeden; (2) (Vrouw in exotisch kostuum). Tekening in potlood op glad, dun papier, 39 x 16 cm., gesigneerd rechts onder, met correcties in de tekening (het blad met marginale defecten); (3-5) (Liggend vrouwelijk naakt). Drie tekeningen in zwart krijt van dezelfde vrouw in dezelfde positie, bladmaat 32 x 45/ 49 cm., één gesigneerd rechts onder (marginale defecten). En met nog 3 andere door dezelfde, w.o. een gesigneerde prent "Pierement te Amsterdam '52". (totaal 8)