veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1806] [1807] [1808] [1809] [1810]
kavel: 1808 verkocht € 200.00

[Derrière le Miroir] Lot van 15 met kleurenlitho's geïllustreerde (dubbele) bladen,

grotendeels uit nummers van Derrière le Miroir maar ook uit soortgelijke publicaties, folio of dubbelfolio, ca. 1950-1970 (hier en daar defecten).
Litho's van o.a. Arp, Chagall (2x), Cocteau (offset), Fiedler, Johns, Kelly, Miró (5x) en Steinberg. Bijgevoegd: 6 gelithografeerde Berggruen-omslagen, alle 22 x 24 cm., 1976-1981, litho's door Alechinskey, Corneille, Moore, Motherwell (2 exemplaren) en Zao Won-Ki. (totaal 21)