veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1807] [1808] [1809] [1810] [1811]
kavel: 1809 verkocht € 160.00

Henri Matisse (1869-1954). Vier kleurenlitho's: (1) "la Piscine".

Kleurenlitho op 4-bladig formaat uit Verve, 1952, bladmaat 35,7 x 103,2 cm., getiteld in druk verso.
(2) "Baigneuse dans les Roseaux". Dubbel-pagina kleurenlitho uit Verve, 1948, bladmaat 35,7 x 53 cm., getiteld in druk verso. Met nog 2 andere: (3) Een soortgelijke dubbel-p. kleurenlitho uit Verve en (4) "Nu Bleu II", heruitgave 1981 (seriegrafie) door SPADEM van het werk uit 1952 (defectjes). (totaal 4)