veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1808] [1809] [1810] [1811] [1812]
kavel: 1810 € 1000 - € 2000

Max Liebermann (1847-1935). (Lezend meisje).

Tekening in zwarte inkt en zwart krijt op blauw papier, gesigneerd rechts onder en met ongelezen opdracht met adres op de keerzijde, onder passe-partout.
Gekreukt en met middenvouw, klein centraal gaatje. Prachtige en zeer vaardige, expressieve tekening. Volgens informatie van de inzender door het RKD bekeken en aangemerkt als van de hand van Liebermann.