veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1871] [1873] [1874] [1875] [1876]
kavel: 1874 verkocht € 650.00

[Eén van 25 exemplaren] James Ensor

Aspects & Propos de James Ensor. Firmin Cuypers, Les éditions A.G. Stainforth, Bruges, 1946. Nr. XXI van XXV exemplaren met een suite in zwarte en een suite in sepia illustraties. Dit exemplaar met vergulde voorplat-illustratie van een van de suite-tekeningen, in kalfsleer gebonden en in halfleren cassette gestoken.
Ingeplakt vignetje 'Beenkens (=Hubert Beenkens?), Bruxelles'.