veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1869] [1870] [1871] [1873] [1874]
kavel: 1871 verkocht € 500.00

Lucebert (1924-1994)

Catalogus 207, Stedelijk Museum 1959. 20 pp. incl. 3 litho's + Van de Maltentige losbol, de Bezige Bij, 1994. In cassette + uitvouwfolder Galerie Espace tentoonstelling gouaches-tekeningen 9-30 oktober 1965 + 5 andere - en Karel Appel over Karel Appel, Triton Pers Amsterdam 1971, met opdracht van Appel aan Jochum van Loghem op schutblad.
(totaal 9)