veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1868] [1869] [1870] [1871] [1873]
kavel: 1870 verkocht € 75.00

Corneille (1922-2010) + Alechinsky + Constant

Corneille. Expo-catalogus Lefebre Gallery, 1962. 8 pp. Compleet met omslaglitho en dubbelp. litho 18,5 x 37 cm. - en 2 andere van Corneille. Met: Dodicesima triennale di Milano. Vivre à l'ecole comme à la maison. Constant e.a., 1969.
(totaal 4)