veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1867] [1868] [1869] [1870] [1871]
kavel: 1869 verkocht € 160.00

Derriere le Miroir e.a.

Derrière le miroir N°193-194, Joan Miro. Pierre Alechinsky e.a., incl. orig. lithografie + Steinberg. Nr. 157, 1966. Omslag wat smoezelig, verder goed - en La Fondation Marguerite et Aimé Maeght, hc, Maeght, 1974 + Calder. Suites 11. Text de Giovanni Carandente, Genève, Galerie Krugler & Cie, 1966. Met 3 orig. litho's + Suites 30: Bernard Réquichot - en Suites 33: Sophie Taeuber-Arp.
(totaal 6)