veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1887] [1888] [1889] [1890] [1891]
kavel: 1889 verkocht € 120.00

BIEF. Jonction surréaliste. No. 1-12 [= alles].

Parijs, Le Terrain Vague, 15 november 1958 - 15 december 1960, 12 nummers in 11 delen (speciaal nummer 10-11 in één deel), per deel 8-12 p. (no. 10-11 met 16 p.), met tekstbijdragen van Jean-Louis Bédouin, Robert Benayoun, André Breton, Adrien Dax, Jean-Jacques Lebel, Joyce Mansour, Benjamin Péret, José Pierre, Jean Schuster e.a., illustraties naar Arshile Gorky, Robert Lagarde, Jean-Jacques Lebel, Matta, Toyen, Mimi Parent en Wolfgang Paalen, oorspronkelijk uniform geniet omslag, folio, samen in de originele chemise en schuifdoos.
Bovenhoekje nummer 3 iets geknakt en met wat roestvlekjes; schuifdoos wat smoezelig/ vlekkig en wat ingedeukt. Zeer goede, complete set.