veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1866] [1867] [1868] [1869] [1870]
kavel: 1868 verkocht € 150.00

Irma Boom

Biography in Books, Books in reverse chronological order 2010-1986, 704 pp. ontwerp Irma Boom. Miniatuuruitgave van 5 x 4 cm. Gesign. en genummerd, 191/500. In inlegdoosje. Uitgegeven door Bijzondere Collecties UVA Amsterdam, 2010.