veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1825] [1826] [1827] [1828] [1829]
kavel: 1827 € 80 - € 160

Jan Bleijs (1868-1952)

Kinderportret. Pastel. In vergulde lijst achter glas. Buitenmaat 53 x 43 cm., binnenmaat 46 x 36 cm.