veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1855] [1856] [1857] [1858] [1859]
kavel: 1857 verkocht € 140.00

[Rem Koolhaas. Gesigneerd] Twee titels: (1-2) Harvard Design School Project on the City

1. Great Leap Forward. 2. Harvard Design School Guide to Shopping. Editie Rem Koolhaas e.a. Cambridge/ Keulen, Harvard Design School/ Taschen, 2001, 2 delen, 709,(12); 800 p., zeer rijk geïllustreerd, oorspronkelijk uniform slap karton, 4to. Beide gesigneerd in viltstift op de titelpagina door Rem Koolhaas.
(totaal 2)