veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1854] [1855] [1856] [1857] [1858]
kavel: 1856 verkocht € 90.00

Ger Langeweg (1891-1970)

Teekeningen. Met een inleiding van Charles B. Timmer. N.V. Uitgevers Maatschappij G.A. van Oorschot, Amsterdam, 1946. 24, 71 (= eenzijdig bedrukte platen) pp. Geb. met stofomslag. Exemplaar met handgeschreven opdracht naast titelpagina, tekening in Oost-Indische inkt over het volledige schutblad, gesign. Ger P. Langeweg '62, 2 kaartjes met afbeelding van Langeweg en 2 handgetekende menukaarten.