veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1827] [1828] [1829] [1830] [1831]
kavel: 1829 verkocht € 120.00

L.W.R. Wenckebach (1860-1937). Straatscène met heer en echtpaar

Aquarel, 17,5 x 10 cm. Ca. 1925. Gesigneerd linksonder.