veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1881] [1882] [1883] [1884] [1885]
kavel: 1883 verkocht € 480.00

[Fernand Léger] Die Chapliniade. Eine Kinodichtung von Iwan Goll.

Mit vier Zeichnungen von Fernand Léger. Dresden, gedrukt door Petzschke & Gretschel voor Rudolf Kaemmerer, 1920, 42,(1) p., met 4 kubistische illustraties in hoogdruk over de volledige pagina, oorspronkelijk karton met illustratie op voorplat door Hans Blanke, 4to.
Oude eigenaarsnaam in potlood op het vrije schutblad. Schutbladen en karton gebruind, papier over de rug beschadigd, nietjes roestig. Zeer leuk en zeldzaam werkje, waarin meerdere verzamelgebieden fraai samenkomen.