veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1853] [1854] [1855] [1856] [1857]
kavel: 1855 € 125 - € 250

Chris Lebeau (1878-1945)

Stichting Middelbare Technische School te Eindhoven. Getuigschrift (...). Meerkleurenlithografie. 47,5 x 39,5 cm. Buitenmaat 54 x 46 cm. Ingevuld getuigschrift aan Wilhelmus M.C. van Vroenhoven. Gemonogrammeerd en "44 Vucht" in de plaat, gedrukt op Borregaard Ledger NF. Goed en helder exemplaar.