veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1852] [1853] [1854] [1855] [1856]
kavel: 1854 € 100 - € 200

Chris Lebeau (1878-1945)

Industrie Avondschool Eindhoven. Getuigschrift (...) Meerkleurenlithografie. 40 x 30 cm. Buitenmaat 53 x 40 cm. Ingevuld getuigschrift aan Paulus P.M. Schampers. Gemonogrammeerd en "44 Vucht" in de plaat, gedrukt op Borregaard Ledger NF, gezet op Japans papier.