veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1882] [1883] [1884] [1885] [1886]
kavel: 1884 € 70 - € 140

[Karikatuur] Lot van 18 gouaches,

6x gesigneerd "Musje" of "Mus fe" en 1x gemonogrammeerd "M", gedateerd "'27" tot "'33", diverse formaten.
Leuke tekeningen, o.a. met als onderwerpen een schaakspelend echtpaar, Charlie Chaplin, "Betaling voor de teekening", portretten, een rivierlandschap met molens en handelsreizigers met koets en hondenkar (19de-eeuws). (totaal 18)