veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1884] [1885] [1886] [1887] [1888]
kavel: 1886 verkocht € 250.00

S. Jessurun de Mesquita

A. van der Boom, J.A.A.M. van Es, Wassenaar, 1928. Kl. folio, gebrocheerd. Voorplat originele houtsnede van een ringuil (nr. 1), 2 verdere originele houtsnedes, nr. 2 op p. 4, parkiet en nr 3 op p. 16, witnekkraanvogel. De houtsnedes en reproducties alle achter vloeipapier, 46 pp. Rug wat vlekkig, hier en daar een roestvlekje, verder in goede staat.