veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1885] [1886] [1887] [1888] [1889]
kavel: 1887 € 300 - € 600

Georgi Giseken (= Paul Louis Antoine van Buren Lensinck, (1907-1989))

Abstracte compositie. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd r.o., gesigneerd l.b., 50 x 50 cm in lijst + voorstudie van het werk, in gekleurd krijt, ca. 50 x 50 cm., gesigneerd r.o., in lijst achter glas.
(totaal 2)