veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1886] [1887] [1888] [1889] [1890]
kavel: 1888 € 300 - € 600

Georgi Giseken (= Paul Louis Antoine van Buren Lensinck, (1907-1989))

Compositie met figuur en ladder. Olieverf op doek. 72 x 54 cm. Gesigneerd en onduidelijk gedat. l.b., gemonogrammeerd r.b. - met 2 tentoonstellingsaffiches voor dezelfde Grand Canaria 1982. In lijst achter glas, elk 78 x 53 cm.
(totaal 3)