veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1876] [1877] [1878] [1879] [1880]
kavel: 1878 € 100 - € 200

Hans Jörg Schuster

Tafeln, Ca. 1946. Folio map met 36 losse bladen met houtsneden van Schuster. 43 x 31 cm.
Papieren map aan rand beschadigd, alle bladen aanwezig en goed. Uit archief van de artiest.