2000-2049 Affiches I

[2000 - 2009] [2010 - 2020] [2021 - 2030] [2034 - 2043] [2044 - 2049]
kavel: 2034
Willem J.H.B. Sandberg (1897-1984)
-Lasar Segall 1891-1959. Stedelijk Amsterdam tot 22 febr. 1961 + Tentoonstelling werken van leden der Nederlandse Kring van Beeldhouwers, 1959 + Fernhout Defesche, 1960.-

verkocht € 100.00
kavel: 2035
-Lurçat wandtapijten gouaches schilderijen 15 jan-15 febr '59. 50 x 70 cm. + Tussen Spiegel en venster in franse katoen. Stedelijk museum A'dam, 1962 + Ongenade. Museum Fodor, Keizersgracht 609 Amsterdam tot 11 febr 1963.-

verkocht € 110.00
kavel: 2036
-Vitullo Kuypers beelden schilderijen. Stedelijk Museum Amsterdam, ca. 1960 + Herbin overzichtstentoonstelling tot 22 juli Stedelijk Museum Amsterdam, 1963 + Elmar Berkovich Meubelen Textiel Industriële ontwerpen, 1962.-

verkocht € 220.00
kavel: 2037
Lotus Margarine
-Moeder, daar ben ik! Lotus margarine zoet als room. 167 x 119 cm. Ca. 1920. Gevouwen.-
€ 100 - € 200
kavel: 2038
Willy Sluiter
-"Landbouwers, levert koren veel en spoedig aan de regeering". Gevouwen, mooi ex. + Koren. Het Vaderland vraagt Koren, spoedig en veel! Gevouwen, mooi ex. Drukkerij Senefelder Amsterdam, 1916. Beide 101 x 76 cm. -

verkocht € 70.00
kavel: 2039
[Provo] Twee affiches
-(1) Stem Kabouter. Oranjevrijstaat. Vamer '70. 110 x 80 cm. Licht gekreukt langs randen en licht smoezelig links in het beeld, verder goed. (2) R.i.p. Provo 1965-1967. Gedrukte signatuur Willem [= Bernard Willem Holtrop] rechtsonder. Affiesje uitgeverij Hollands Glorie Amsterdam no. 1. 60 x 43 cm. Hoekjes iets beschadigd, hap linksboven, verder goed.-
€ 100 - € 200
kavel: 2040
Simon Vinkenoog (1928-2009). Fly Trans Love Airways
-Verkerke Reprodukties. 75 x 53 cm.-
€ 75 - € 150
kavel: 2041
Jean-Paul Vroom (1922-2006). Twee affiches
-(1) Sexsexsex... Verkerke Reprodukties. 64 x 54 cm. (2) Jan Cremer Made in U.S.A. Verkerke Reprodukties. 76 x 52 cm.-
€ 80 - € 160
kavel: 2042
Drie diverse affiches
-(1) Soss ontwerpburo. (...) Sos ook voor ludieke evenementen, lichtshows. Provadyhaghe. El Debke. Supersister a en b. Hans Wesseling Freakout. Gliep. 61 x 43 cm. (2) CCC Inc. Vrijdag 19 nov. Aanvang 9.00 uur. Kokerjuffer. 49 x 46 cm. (3) Poster met viermaal gitarist in zwart en roze. 32 x 48 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 2043
Wim Crouwel (1928). Twee affiches
-(1) Vijftig jaar zitten. Stadsdruk Amsterdam. Stedelijk Museum Amsterdam, 3 juni t/m 4 september 1966. 64 x 95 cm. Goed exemplaar. (2) Frank Stella. Stedelijk Museum Amsterdam 3 oktober t/m 22 november 1970. Stadsdrukkerij van Amsterdam. Licht gekreukt rechts, minimaal scheurtje links, verder goed.-

verkocht € 320.00