veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 2000-2049 Affiches I
[2005] [2006] [2007] [2008] [2009]
kavel: 2007 verkocht € 65.00

[Nederlands-Indië] Het Verre Oosten

en Nederlandsch Oost Indië. Fotolitho en offsetdruk Smeets & Schippers, ca. 1940. 65,5 x 93 cm.