[2499] [2500] [2501] [2502] [2503]
kavel: 2501 verkocht € 70.00

Album met meer dan 34 ingeplakte, gegraveerde prenten,

17de-19de eeuw, diverse formaten, voornamelijk (grote) 18de-eeuwse portretten maar ook inclusief religieuze voorstellingen en enkele andere onderwerpen, gemonteerd en los in modern spiraalgebonden karton, folio.
Bevat o.a. een prachtig portret van Joannes Carolus Doria Augustinus gegraveerd door Michel Lasne naar Vouet, een groot portret van Queen Anne door R. Sheppard naar G. Kneller, een geëtst portret van een bebaarde man door David Teniers (zonder marges, opgeplakt), een aantal grote portretten van Engelse hoogwaardigheidsbekleders door J. Houbraken en een fraaie handgekleurde gravure met voorstelling van een uil.