[2501] [2502] [2503] [2504] [2505]
kavel: 2503 verkocht € 70.00

[Mode] Acht items: (1-6) "La Mode. Gazette régionale de la Famille. Saintes."

Zes handgekleurde, gelithografeerde platen met elegante dames met hoeden, alle gedrukt door H. Lefèvre voor Abel Goubaud, Parijs (4x met ondertitel "la Modiste Parisienne"), ca. 1895, 39 x 29 cm. (1x liggend formaat), alle onder passe-partout, samen in latere doos (minimale defectjes).
(7) Journal des dames et des demoiselles. Journal littéraire illustré (...) Journal de modes (...) Guide des traveaux de dames. 1855-1856. Brussel, Bruylant-Christophe et Cie., (4),380 p., met 14 staalgegraveerde modeplaten (12x handgekleurd, 2x uitslaand) en vele houtgegraveerde illustraties (deels over de volledige pagina), contemporain verguld halfleer, 4to (wat roestvlekkig zoals gebruikelijk, scharnieren van platten ingescheurd). Met nog 1 andere (Journal des demoiselles, Soixantième année, 1892, met 13 handgekleurde (dubbel-p. of uitslaande) gelithografeerde platen en 2 dubbel-p. houtgegraveerde platen, contemporain halfleer, 4to (geplastificeerd)). (totaal 6 platen en 2 geïllustreerde boeken)