[2504] [2505] [2506] [2507] [2508]
kavel: 2506 verkocht € 70.00

Vier Franstalige titels in vijf banden: (1) Les Fleurs Animées, par. J.J. Grandville.

Introduction par Alph. Karr, texte par Taxile Delord. Brussel, A. Delavau, 1852, 2 delen in één band, 282; 270,(2) p., met 52 handgekleurde, gelithografeerde en deels met gom gehoogde platen (incl. 2 frontispieces) en 2 ongekleurde litho's, contemporain halfleer, 4to.
Wat roestvlekkig/ licht gebruind zoals gebruikelijk, hier en daar vlekkig/ smoezelig. Voorplat los (1ste katern losgaand) en rugstrip beschadigd; (2) La Dame aux Camélias par Alexandre Dumas Fils. Préface de Jules Janin et Nouvelle préface inédite de l'auteur. Illustrations de A. Lynch. Parijs, Maison Quantin, z.d. (1887), (4),IV,XIV,(2),247 p., met handgekleurd, op staal gegraveerd frontispiece, 10 staalgegraveerde platen en vele getint, hélio-gegraveerde illustraties in de tekst, contemporain halflinnen met marokijnen titelschildje, oorspronkelijk omslag meegebonden, folio. Wat roestvlekkig zoals gebruikelijk en kleine andere interne defectjes. Boekblok losgaand en linnen sleets. Acceptabel, onafgesneden exemplaar. Met nog 2 andere in 3 banden. (totaal 4 werken in 5 banden)