[2506] [2507] [2508] [2509] [2510]
kavel: 2508 € 100 - € 200

[Tijdschriften. België] La Pédale Militaire. Jaargang 1-3, nr. 2-61 en 63-67.

Brussel, Imp. L. Wintraecken & Cie., 28 september 1893 - 27 december 1894, doorlopend gepagineerd: (1),5-700,(1); (1),693-733 p. (deels dus foutief gepagineerd), met vele illustraties en advertenties, contemporain halflinnen met marokijnen titelschildje op de rug, 4to.
Hier en daar met scheurtjes en/ of reparaties vanwege de slechte kwaliteit van het papier, licht roestvlekkig, maar in acceptabele staat. Linnen over scharnieren gespleten en sleets aan rug-einden. Zeer zeldzaam en vroeg fiets-tijdschrift, waarschijnlijk vrijwel compleet (de Universiteitsbibliotheek Gent noemt alleen de jaargangen 1893-1894).