[2512] [2513] [2514] [2515] [2516]
kavel: 2514 verkocht € 125.00

[Militaria] L'Armée allemande, sous l'Empereur Guillaume II.

Description authentique de l'habillement et de l'équipement de l'armée (…) par [Gustav Lange,] P. de Balaschoff & A. Herbillon. Paris, Haar & Steinert, 1890, (10),207,45 platen,(4) pp., halfleer met vergulde titel op voorplat en op geribde rug, oorspronkelijke omslagen meegebonden, oblong 4to. Compleet met alle 45 chromolithografische platen met uniformen, uitrustingen, etc. en met vele zwart-wit illustraties in de tekst.
Band wat sleets, 3 ex libris op binnenzijde voorplat, enkele platen met in marge bijschriften in pen of plakbandje buiten afbeelding, verder goed.