[2573] [2574] [2575] [2576] [2577]
kavel: 2575 verkocht € 400.00

[Fauna] Genera Avium, 1905-1914

Brussels: V. Verteneuil and L. Desmet, 1905-1914, Ed. by P. Wytsman met artikelen van de hand van o.a. Sclater, Bowdler Sharpe, Ogilvie-Grant, Hartert, Hellmayr, Salvadori etc. Folio, nieuwe band, half-linnen met gemarmerde platten en compleet in 26 afleveringen met 43 chromolitho's; de chromolitho's in prachtig coloriet, sommige platen met de hand bijgekleurd. De originele omslagen bijgebonden.