[2574] [2575] [2576] [2577] [2578]
kavel: 2576 verkocht € 140.00

Panorama der bewoonde aarde, 1851

Panorama der bewoonde aarde. Eene afbeelding en beschrijving van de merkwaardigste voortbrengselen der aarde en hare bewoners, naar de verschillende aardgordels, door D. Lubach en W.M. Logeman. Schoonhoven, S. E. van Nooten, 1851. i-iv, ix-xxviii, 180 pp. 4to.
Met 1 uitslaande gekl. kaart & 10 gekl. gelithografeerde platen. Platten sleets, pag. 60 ingescheurd zonder verlies van papier, platen goed, hier en daar een roestvlekje.