[2576] [2577] [2578] [2579] [2580]
kavel: 2578 verkocht € 70.00

Le Jardin des plantes

description et moeurs des mammifères de la ménagerie et du muséum d'histoire naturelle, par M. Boitard. Paris, J.J. Dubochet et Ce, 1842. lxvi, 472 pp. 4to, halfleer met vergulde rugtitel. Rug aan randen verweerd, voorts goed. Rijk geïll. met o.a. 4 handgekl. litho's en een uitslaande kaart van de tuin.