[2585] [2586] [2587] [2588] [2589]
kavel: 2587 verkocht € 120.00

[Neutraal Moresnet. Handelscatalogus] Vieille montagne. Album d'objets d'art

et d'ornementation architecturale. VM 1875. 3e Edition. Station de Chênée, St Paul de Sinçay. Handelscatalogus met 43 platen over de dubbele pagina met voorbeelden van ornamenten.
Enkele platen wat roestvlekkig, rug losgaand van blok, verder goed exemplaar.