[2596] [2597] [2598] [2599] [2600]
kavel: 2598 € 80 - € 150

Scrapalbums

Lot met 3 scrapalbums. 1) Album met 36 pagina's, ca. 1880. Deels los in beschadigde band, alle pagina's gevuld. Afm. 29 x 23 cm.; 2) Album met 32 gevulde pagina's, Groot-Brittannië, 2e helft 19de eeuw. Met 2 pop-ups. 32 x 26 cm.; 3) Album met 32 gevulde pagina's. Nederland (Haarlem's boekhandeletiketje op achterzijde voorplat), 1e helft 20ste eeuw. 33,5 x 26 cm.
(totaal 3)