[2608] [2609] [2610] [2611] [2612]
kavel: 2610 verkocht € 280.00

[Ornithologie] De Vogelwereld. Handboek voor liefhebbers

van kamer- en parkvogels, door A. Nuyens. Twee delen in een band met 300 afbeeldingen [op 48 platen] in chromolithographie. Groningen, Wolters, 1886.
Folio, linnen band met opdruk in goud en zwart. De platen in zeer goede staat. De platen deels verkeerd genummerd (zie: bericht aan den lezer). Band aan boven- en onderkant rug sleets. Compleet.