veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 2400-2454 Scheepvaart collectie W.H.E. Scheeres
[2400] [2401] [2402]
kavel: 2400 verkocht € 125.00

[Luxe editie] Onze mannen ter zee in dicht en beeld

Gedichten, portretten, penningen en grafmonumenten door tijdgenooten verzameld door Dr. D.F. Scheurleer. 's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1912-1914. Xxiv,209; xvi,270; xvi,267 p. Uniform gebonden in half kunstleer met gemarmerde platten, geribde, vergulde en versierde rug. Groot 4to. Nummer 20 van 20 genummerde luxe sets op groot papier Van Gelder.
Lichte gebruikssporen, goede set.
(totaal 3)