veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 2400-2454 Scheepvaart collectie W.H.E. Scheeres
[2400] [2401] [2402] [2403] [2404]
kavel: 2402 verkocht € 280.00

Naval Battles, from 1744 to the peace in 1814,

critically reviewed and illustrated. Charles Ekins, Rear Admiral. London, Baldwin, Cradock, and Joy, 1824, XXIX,(5),425,(3) pp., leer, platten met vergulde randversiering, vergulde en geribde rug, 4to.
Rug en schutbladen professioneel vernieuwd, platten wat sleets. Met 77 van 79 platen (deel I plaat VII en deel II plaat XXX ontbreken). Verder goed exemplaar van dit belangrijke compendium met beschrijvingen van 46 zeeslagen en veel ondersteunend (geïllustreerd) materiaal.