veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 2400-2454 Scheepvaart collectie W.H.E. Scheeres
[2403] [2404] [2405] [2406] [2407]
kavel: 2405 verkocht € 35.00

Franse marine

Amiral Werner. Souvenirs Maritimes. Traduction de Noé. Paris, Librairie Ch. Delagrave, z.d. (ca. 1900), geïllustreerd linnen, vergulde sneden, 4to. (Roest)vlekkig, verder goed + G. Bourgain. Le Marin Français. Paris, Librairie Renouard, z.d. (1896), kunstleer met vergulde en geribde rug, 4to. Rug wat sleets, handtekening op franse titel, verder net exemplaar + Georges Contesse. La Marine d'Autrefois. Tours, Alfred Mame et fils, 1897, geïllustreerd linnen, vergulde sneden, 4to. Vernieuwde schutbladen, licht (roest)vlekkig + Paul Lecène. Les Marins Français (1793-1815). Nouvelle édition. Paris, Librairie d'Éducation de la Jeunesse, z.d. (ca. 1900), geïllustreerd linnen, vergulde sneden, 4to. Vernieuwde schutbladen (met plakresten), plastic stofomslag + 1 andere.
(totaal 5)