veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 2400-2454 Scheepvaart collectie W.H.E. Scheeres
[2404] [2405] [2406] [2407] [2408]
kavel: 2406 verkocht € 150.00

The Naval Chronicle

Deel I-XII in 12 banden. London, J. Gold, 1799-1804. Uniform gebonden in half kalfsleer met gemarmerde platten, vergulde titel en anker op geribde rug, 8vo.
Banden beschadigd, deels met losse platten. Intern goede set. Enkele delen met ex libris Williams Wells te Holme Wood. (totaal 12)