veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 2400-2454 Scheepvaart collectie W.H.E. Scheeres
[2406] [2407] [2408] [2409] [2410]
kavel: 2408 verkocht € 75.00

Thomas Lediard. Histoire Navale d'Angleterre,

depuis la conquête des Normands en 1066, jusqu'à la fin de l'année 1734. (...) Traduite de l'Anglois de Thomas Lediard. Tome 1-3. Lyon, Freres Duplain, 1751, 6 boeken in 3 banden, (5),LXXVIII,(2),668; (4),707; (4),748 pp., uniform leer met geribde en verguld decoratieve rug, eerste deel met allegorisch frontispice, elk deel met titel in rood en zwart en met drukkersvignet, 4to.
Banden sleets (m.n. rug deel I; deel II en III met gaatje in voorplat), deel I met waterschade in het midden door het hele boek (meest in marge), deel II licht vlekkig, watervlek in het midden aan het begin en met gaatje in linkermarge tot aan p. 235, deel III wat gebruind aan het begin. Verder goede, complete set. (totaal 3)