veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 2351-2369 Sport
[2351] [2352] [2353] [2354] [2355]
kavel: 2353 verkocht € 150.00

[Rugby. Stevengraph] "The First Touch".

Stevengraph, "Woven in pure silk by Thomas Stevens, Stevengraph Works, Coventry", laatste kwart 19de eeuw, de titel en het adres gedrukt op het oorspronkelijke passe-partout, ingelijst.