veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 2100-2125 WOII
[2104] [2105] [2106] [2107] [2108]
kavel: 2106 verkocht € 150.00

Twee affiches: Lou Manche + Wim Bosma

(1) Lou Manche (1908-1982). Ons nationalisme uw redding, ons socialisme uw toekomst. Goedgekeurd door het Departement van Volksvoorlichting en Kunsten no. 189. Hangtijd van 15 mei tot 15 juni '44. K 2347. 78 x 55 cm. Gesigneerd linksonder. (2) Wim Bosma (1902-1985). Kunst in het harnas. Gedachtenis tentoonstelling ter eere van gevallen- en vervolgde beeldende kunstenaars. Stedelijk Museum 30 juni-30 juli. Nederlandsche Federatie van Beroepskunstenaars Vereenigingen. 79 x 55 cm. Gesigneerd rechtsboven.
Goede exemplaren.
(totaal 2)