veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 2150-2164 Erotica
[2150] [2151] [2152] [2153] [2154]
kavel: 2152 verkocht € 500.00

[Privé-uitgave] Erotisch typoscript + Indische Liebe

Verzamelde Werken over verschillende [sic] onderwerpen. Utrecht 1935-1936. Typoscript, in eigen beheer samengesteld. 254 pp. Halflinnen, 8vo. Bevat XIV erotische verhalen (XV is de inhoudsopgave), waarvan 6 in het Duits. Elk verhaal met titelblad met auteur (o.a. "Lord William Caldrish") en gedateerd van 1917 t/m 1935. De verhalen zijn op chronologische volgorde ingebonden. Titels o.a. "Twee meisjes", "Eine feine Familie" en "Perverse Vrouwen". Hier en daar bladen met daarop geplakt erotische illustraties (uit andere publicaties geknipt). P. 253 met tekst "Einde van band I" (band II verder onbekend); een aantekening verwijst naar dezelfde verhalen in een Amsterdamse privé-uitgave uit 1930. Band sleets en lossig, binnenwerk wel goed (hier en daar (roest)vlekkig in marge).
Met: Indische Liebe: 12 Originallithographien von Igo Pötsch. Text aus dem Indischen von Friedrich Rückert. Wenen, Verlag Heinrich Saar, 1924. Nr. 123/300. Linnen, oblong. Goed exemplaar. (totaal 2)