veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 2150-2164 Erotica
[2152] [2153] [2154] [2155] [2156]
kavel: 2154 verkocht € 260.00

Erotische ex libris

66 erotische ex libris, meest jaren 30-50 van de vorige eeuw. Ingestoken in map.