1900-1937 Fine Arts: tijdschriften

[1900 - 1909] [1910 - 1919] [1920 - 1929] [1930 - 1937]
kavel: 1910
Verve no. 29-30
-Suite de 180 dessins de Picasso 28 novembre 1953 au 3 février 1954. Gebonden in cassette. Inclusief 16 lithografieën door Picasso. Rug minimaal besch. door uitnemen uit cassette, verder goed ex. -

verkocht € 700.00
kavel: 1911
Verve vol. VIII no. 31 et 32
-Revue Artistique et Littéraire, 1955. Carnets Intimes de G. Braques. Klein slijtageplekje aan rug onderzijde, voorts goed ex. -

verkocht € 160.00
kavel: 1912
Avantgardecahier Open Oog 1 en 2
-Willem Sandberg (1897-1984) ed. typografie/ omslag. W.L & J. Brusse, Rotterdam, 1946-1947. 22(4) + 32(4) p. 3-talige Nederlands avant-garde magazine met bijlages van o.a.: George Braque, Le Corbusier, Wim Brusse, Gerrit Rietveld, Hans Jaffé. Complete set - toegevoegd de catalogus 106 André Schwertz over Sandberg 1945-1963.-

verkocht € 70.00
kavel: 1913
Wendingen
-Lot met 8 Wendingen. September 1918. Omslagontwerp Jan Sluijters + September/Oktober 1919. Omslag naar litho Jan Toorop + April 1919. Omslagontwerp P. Bolken. Hap uit voorplat l.o. + Januari 1920. Omslagontwerp B. Essers. Exemplaar met vochtschade + Februari 1920. Gustav Klimt nummer. Omslagontwerp Tjerk Bottema + April 1927. Denemarken nummer + April 1929. Omslagontwerp J. Sjollema + Januari 1930, gewijd aan Rothenburg Ob der Tauber. Omslagontwerp A.P. Smits. Alle in matige tot redelijke conditie.-

verkocht € 120.00
kavel: 1914
Derrière le Miroir - Saul Steinberg
-Maeght, Derrière le Miroir nr. 224, 1977. Nr. 55 van 150 luxe genummerde en gesigneerde exemplaren in cassette in foudraal. -

verkocht € 160.00
kavel: 1915
-Maeght, Derrière le Miroir nr. 205, 1973. Nr. 120 van 150 luxe genummerde en gesigneerde exemplaren in cassette in foudraal.-

verkocht € 150.00
kavel: 1916
XXe Siècle
-Nouvelle série - Nr. 4. Rapport sur l'art figuratif. Met 2 originele lithografieën van Henri Matisse, Paris 1954. Omslagontwerp litho J. Miro. 31,5 x 24,5 cm. (Incompleet ex. zonder de lithografie van Manessier en Vasarely en de 2 houtsneden van J. Arp) + XXe siècle Nouvelle série XXVe Année no. 21, 1963. Met originele lithografie van Lam en Marino Marini - en 2 andere zonder bijbehorende litho's.-

verkocht € 110.00
kavel: 1917
XXe Siècle
-Panorama 71 - XXXVII, 71. Met twee litho's (Calder, Zao Wou-Ki) en een 3 paginagrote seriegrafie door Agam + Panorama 76. Art Total I, XLVII-76 met originele lithografie van Miro + Hommage à Fernand Léger met originele litho van Léger (eerder in 1952 gepubliceerd). Omslag met lichte gebr. sporen.-

verkocht € 160.00
kavel: 1918
XXe Siècle
-Panorama 70. XXXIV, 1970. Met een originele lithografie van Chagall en van Soulages. Ontwerp voorzijde Rothko.-

verkocht € 280.00
kavel: 1919
XXe Siècle
-1972, nr. 39. Met lithografie van Sonia Dlaunay en Maurice Estève + Wilfredo Lam. Nr. 52, 1979. gewijd aan Lam's werk. Met 2 litho's van Wilfrede Lam + 1972, nr. 38. Met een litho van André Masson en een litho van Graham Sutherland - en Hommage à Georges Rouault, XXe siècle, 1971. Gebonden met s.o. met een litho naar een origineel werk van Rouault.-

verkocht € 120.00