1900-1937 Fine Arts: tijdschriften

[1900 - 1909] [1910 - 1919] [1920 - 1929] [1930 - 1937]
kavel: 1920
XXe Siècle
-Nr. 29, 1967. Vers un nouvel humanisme? Met lithografie van Magnelli + nr. 30, 1968. Met een litho van Marino Marini en een litho van Estève + nr. 32, 1969 met litho van André Masson en Sonia Delaunay + nr. 33, 1969. Met litho van Estève en litho van Capogrossi + nr. 36, 1971 met litho van Henry Moore. Nummer 29 zonder de litho van Marc Chagall. Rug los aan een zijde, alle andere in goede conditie.-

verkocht € 125.00
kavel: 1921
XXe Siècle
-Nr. 32, 1969. Met litho's van André Masson en Sonia Delaunay + nr. 39, 1972. Met litho's van Sonia Delaunay en Maurice Estève + nr. 40, 1973. Met litho's van Marino Marini, Johnny Friedlaender, Robert Motherwell, Jasper Johns + nr. 48, 1977. Litho van Vieira da Silva en Paul Wunderlich + nr. 49, 1977. Litho Henry Moore + nr. 50, 1978. Litho Gentilini + nr. 51, 1978. 2 litho's Agam - en nr. 56, gewijd aan Agam, met 2 litho's van Agam. Alle in goede conditie.-

verkocht € 220.00
kavel: 1922
XXe Siècle
-1960, nr. 15. Met litho van Manessier + 1961, nr. 16. Met litho's van Miro, Cesar en Vedova + 1961, nr. 17. Met litho van Karel Appel. Omslag aan rug besch. en los van band + 1962, nr. 18. Met litho van Vieira da Silva + 1962, nr. 19. Met litho van Jean Arp.-

verkocht € 160.00
kavel: 1923
XXe Siècle
-1962, nr. 19. Met litho van Jean Arp + 1962, nr. 20. Omslagillustratie Georges Braque, litho's door Max Ernst, Manessier en Baj + 1963, nr. 22. Met litho's van Magritte, Brauner en César + 1963, nr. 23. Omslagillustratie litho Max Ernst + 1964, nr. 24. Omslagontwerp litho van Bissière, en kleurenlitho's door Harung en Miró. Alle in goede conditie. -

verkocht € 200.00
kavel: 1924
XXe Siècle
-1e Année mai-juin 1938 no. 2. Rug besch., lichte gebr. sporen + 1956/57, nr. VIII. Met pochoirs van Jean Dubuffet, Jean Arp (2x) en Joan Miró, omslagontwerp Paul Klee. Litho Miró ontbreekt evenals de inhoudsopgave + 1957, nr. 9. Met pochoirs van Capogrossi, Mondriaan en Magnelli (inhoudsopgave, pochoir Delaunay en litho's Chagall en Fautrier ontbreken) + 1958, nr. XI. Pochoirs van Jean Arp, Georges Braque en Jean Bazaine aanwezig, litho's ontbreken + 1959, nr. XII. Litho's ontbreken + 1961, nr. 16. Met litho's van César en Védova, zonder de litho van Miró.-

verkocht € 160.00
kavel: 1925
L'Imprimerie et la Pensée Moderne. Bulletin Officiel, Noël 1928 - en 7 andere
-L'Imprimerie et la Pensée Moderne. Bulletin Officiel, Noël 1928. Fraai exemplaar met tientallen reclame-voorbeelden van drukwerk + Livre d'Or du Bibliophile. Première année 1925, Deuxième année 1926-1927, Troisième année 1928-1929. Complete set in goede conditie - en 5 andere.-

verkocht € 150.00
kavel: 1926
Derrière le Miroir - Sur 4 Murs
-No. 107-108-109, 1959. 30 pp. Met lithografieën door Miro, Chagall, Giacometti en Tal Coat. Net exemplaar. -

verkocht € 300.00
kavel: 1927
[Wendingen. El Lissitsky] Frank Lloyd Wright
-Maandblad voor Bouwen en Sieren van Architectura et Amicitia. Nr. 11, 1921. Nummer gewijd aan het werk van den Amerikaanschen Architect Frank Lloyd Wright, inleiding door H.P. Berlage, met omslagontwerp in litho naar El Lissitsky.-

verkocht € 2400.00
kavel: 1928
[Wendingen] Proefvel Maskernummer
- Proefvel, gevouwen. 67 x 32 cm. Ontwerp R.N. (Rik) Roland Holst.-

verkocht € 80.00
kavel: 1929
Wendingen
-1929 nummer 1, gewijd aan beeldhouwwerk van Ossip Zadkine. Typografie naar ontwerp H.Th. Wijdeveld, omslag naar een houtsnede van Hildo Krop. Mooi ex. + 1923 nummer 10, gewijd aan de exlibris van Nederlandsche kunstenaars. Omslagontwerp door B. Essers. Mooi ex. + 1923 nummer 5 en 6, gewijd aan het werk van beeldhouwer J. Mendes da Costa. Omslag naar een tekening van dr. J. Mendes da Costa. Minimale besch. aan rug, verder goed ex. + 1927 nummer 1, gewijd aan beeldhouwwerk. Typografie naar ontwerp H.Th. Wijdeveld. Omslag naar een houtsnede van Johan Polet. Mooi ex. + 1928 nummer 6 en 7, gewijd aan beeldhouwkunst. Typografie naar ontwerp van H.Th. Wijdeveld, omslagontwerp N.J. van de Vecht. Mooi ex.-

verkocht € 160.00