veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1900-1937 Fine Arts: tijdschriften
[1901] [1902] [1903] [1904] [1905]
kavel: 1903 verkocht € 220.00

Verve vol. I no. 1

An artistic and literary quarterly, dec. 1937. Met lithografie van Fernand Léger, Juan Miró, Rattner, Borès. Omslagontwerp Matisse. Fotografie Brassaï, Man Ray etc. Iets los in band, minimale gebr. sporen, goed ex.