veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1900-1937 Fine Arts: tijdschriften
[1906] [1907] [1908] [1909] [1910]
kavel: 1908 verkocht € 160.00

Verve vol. VI nos. 21 et 22 + vol. VI, no. 24 + vol. VII, no. 25/26

Revue artistique et littéraire. Tériade, Vol. VI, nos. 21 et 22, 1949. Omslaglitho en litho binnenzijde Henri Matisse. Ex libris binnenzijde omslag. Goed ex. + Vol. VI, no. 24, 1950. Contes de Boccace. Peintures du Manuscrit des Ducs de Bourgogne Bibliothèque de l'Arsenal. Lavis de Marc Chagall. Textes de Jacques Prévert de Frantz Calot et légendes. Omslag aan rug onderzijde besch., ex libris aan binnenzijde voorplat + Vol. VII, nos. 25 et 26. Numero consacré aux oeuvres récentes de Picasso réalisées entre 1949 et 1951. Omslag en titelplaat in lithografie. Omslag besch.
(totaal 3)